Галичина.Інфо

У Лондоні підписали історичну угоду: Шотландія зможе відокремитися від Великобританії

У Лондоні підписали історичну угоду: Шотландія зможе відокремитися від Великобританії У понеділок, 15 жовтня, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон і прем'єр-міністр Шотландії Алекс Селмонд підписали історичну угоду про проведення референдуму про незалежність Единбурга. Згідно із документом, плебісцит пройде восени 2014 року. У бюлетені буде всього одне питання - "Чи хочете Ви незалежності Шотландії від Великобританії" із двома варіантами відповіді. Проголосувати зможуть всі Шотландці віком від 16 років.

Нагадаємо, у кінці травня в столиці Шотландії Единбурзі стартувала офіційна кампанія, метою якої є переконати шотландців підтримати на референдумі ідею незалежності. Згідно з опитуваннями громадської думки, вихід зі складу Сполученого Королівства зараз підтримують від 30 до 40 відсотків жителів Шотландії. При цьому кількість прихильників незалежності стабільно зростає.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Лондоні підписали історичну угоду: Шотландія зможе відокремитися від Великобританії
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015