У Львові розпочався V щорічний Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт», орієнтований на прогресивну молодь, яка прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері ІТ технологій, дизайну та комунікацій. Організатором та ініціатором чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Тема п’ятого чемпіонату, який проводиться цього року: «Нові технології – нові можливості».Участь у «Золотому Байті» безкоштовна для всіх. Серед учасників можуть бути школярі, студенти та випускники всіх навчальних закладів віком до 35 років. Змагання відбуватимуться на території всієї України, зокрема у 13 обласних центрах: Києві, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Львові, Луганську, Вінниці, Миколаєві, Полтаві, Рівному та Маріуполі. Фінал заходу відбудеться в лютому 2013 року в Києві. За результатами чемпіонату «Золотий байт 5» будуть обрані найкращі проекти, розробники яких представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі Imagine Cup 2013.