У Львові змагаються фіналісти ІТ-чемпіонату "Золотий байт-2010"
"Україна-2020 очима нового покоління" - така тематика Всеукраїнського чемпіонату комп'ютерних талантів "Золотий байт-2010". У ньому взяли участь більше п'яти тисяч осіб з усієї України віком від 15 до 35 років. У суботу у Львові розпочались фінальні змагання, на які прибуло близько 200 переможців регіональних турів.
Ці змагання проходять під патронатом Міністерства освіти та науки України за фінансової підтримки понад 50 компаній-лідерів вітчизняної IT-індустрії, а також організацій, зацікавлених у вихованні інтелектуального потенціалу держави, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Призовий фонд чемпіонату склав майже 60 тис. доларів США.
"Золотий байт-2010" став найбільшим IT-чемпіонатом у країнах східної Європи.
Більшість фінальних проектів спрямована на пошук розв'язання гострих соціальних проблем за допомогою сучасних технологій. Наприклад, переможці "Золотого байту-2009", які запропонували управляти комп'ютером за допомогою очей для паралізованих людей, увійшли в ТОП-12 кращих студентських команд світу.
У неділю, 28 листопада, відбудеться церемонія нагородження переможців.
Рекомендовано до перегляду: