
Другий етап відкритого чемпіонату України з перегонів роботів "Roborace" взяв старт у "Львівській політехніці".
Організатором цього інтелектуально-спортивного змагання виступила "Асоціація робототехніки", до якої входять провідні українські фахівці з ІТ-технологій, науковці та студенти. Робототехнікам запропонували нову складну трасу та інші не менш важкі завдання. Зокрема, на трасі передбачений рівний відрізок довжиною сім метрів, на якому визначать найшвидкі моделі. Це дасть змогу творцям роботів виявити всі свої технічні можливості й новації у запропонованих розробках.
Перший етап "Roborace" відбувся минулого року, і в ньому взяли участь представницькі команди зі Львова, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська та інших міст України. Цьогоріч у чемпіонаті позмагаються і представники з Білорусі, Польщі та з Канади. "Львівська політехніка", як один із організаторів змагання і провідний виш з робототехніки, буде представлена двома повноцінними командами.