Галичина.Інфо

Львів приймає перший етап Кубку України з пейнтболу

Львів приймає перший етап Кубку України з пейнтболу 10 травня у Львові на полі СКА урочисто відкрився перший етапу Кубку України з пейнтболу. У змаганнях бере участь 10 команд, у кожній з яких від 8 до 10 учасників. Організатором турніру виступив пейнтбольний клуб «Тріада».

Організатори очікували, що у змаганнях візьмуть участь близько 150 чоловік. Тому турнір у Львові був запланований на 10 – 11 травня. Однак через те, що учасників приїхало менше, змагання відбуватимуться тільки 10 травня. За словами організаторів, гравці приїхали з різних куточків України. «У нас є київські команди, є з Івано-Франківська, Луганська. На жаль, не змогла приїхати команда з Криму», – розповіла одна з організаторів змагань Марта Ганущак.

Змагання з пейнтболу проводяться щорічно. Цьогорічні змагання проводитимуться у чотири етапи, кожен з яких відбуватиметься в різних містах. На офіційному сайті Федерації пейнтболу України зазначено, що другий етап Кубку України відбудеться 7 червня у Дніпропетровську.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів приймає перший етап Кубку України з пейнтболу
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015