Галичина.Інфо

У Львові відкрилася виставка міні-акваріумів

У Львові відкрилася виставка міні-акваріумів У Львові відкрилася третя загальноміська виставка-конкурс міні-акваріумів, на якій буде представлено понад 20 декоративних акваріумів. Тема цьогорічної виставки «Стабільність біологічної рівноваги в малих гідросистемах». Організаторами виставки є Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр та Львівський клуб акваріумістів.

Протягом виставки будуть проведені навчальні семінари такої тематики: застосування новітніх технологій в акваріумістиці: освітлення, фільтрація, енергозберігаючі технології; хімічні реагенти для забезпечення певних властивостей води, тестові системи. Родзинкою виставки стануть акваріуми, в яких утримуються різні види прісноводних креветок.

Виставка-конкурс проходитиме в приміщенні міського еколого-натуралістичного центру (вул. Кубанська, 12). Експонати на виставку представлятимуть міський дитячий еколого-натуралістичний центр, члени Львівського клубу акваріумістів та любителі акваріуму з інших міст України.
Виставка триватиме до 27 січня, щодня з 10:00 до 18:00.

Спонсори виставки – польський виробник обладнання для сучасних акваріумів фірма «AQUAEL», виробник освітлювальних приладів для акваріумів «AQUALIGHTWER».
Вхід на виставку вільний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрилася виставка міні-акваріумів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015