Галичина.Інфо

До Львова на виставку квітникарі привезли 300 сортів фіалок

До Львова на виставку квітникарі привезли 300 сортів фіалок У Львові відкрилася виставка фіалок у приміщенні художньо-меморіального музею Олени Кульчицької на вул. Листопадового Чину, 7. Тут представлено понад 300 сортів цих квітів. Як розповів організатор виставки Анатолій Іваницький, до Львова приїхали квітникарі з Києва, Тернополя та Вінниці. «Сьогодні ми представляємо новий сорт, який присвячений Львову – «Золотий лев». Ця квітка жовтого кольору», - сказав Анатолій Іваницький. Він зазначив, що така виставка проводиться вперше у Львові. Завершиться 20 жовтня. Вхід на виставку платний: для дорослих - 10 грн, для дітей – 3 грн. Крім цього, на виставці можна також придбати розсаду тих сортів, які припали до вподоби.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова на виставку квітникарі привезли 300 сортів фіалок
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015