Олімпійська чемпіонка Лондона 2012 Яна Шемякіна підтвердила звання найсильнішої шпажистки планети, завоювавши золото турніру серії Гран Прі, що проходив 2-3 лютого в Будапешті.Найскладнішими боями для Яни стали поєдинок в 1/8 фіналу з Московіянкою Тетяною Андрюшиною і чвертьфінальний бій з француженкою Ріуліей Різзо, де нашій спортсменці довелося доводити свою перевагу всього одним уколом. Андрюшину Шемякіна перемогла з рахунком 15:14, а Різзо - 11:10. У півфіналі Шемякіна легко обіграла француженку Жозефін Жак Андре Кокін (15:10), а у фіналі здобула перемогу над Московіянкою Анною Сівковою (15:11).