Галичина.Інфо

Українські шпажистки виграли «золото» на Чемпіонаті світу

Українські шпажистки виграли «золото» на Чемпіонаті світу В останній день Чемпіонату світу з фехтування в Будапешті українська збірна виграла золоту медаль в командному турнірі з жіночої шаблі. Як повідомляє ВВС, у складі команди виступали Ольга Харлан, Галина Пундик, Аліна Комащук і Олена Вороніна. У фіналі українки подолали чинних чемпіонок - Московіянок – 45:44. Переможну крапку поставила Ольга Харлан, яка стала триразовою чемпіонкою світу.

"Мені сумно, тому що у Катерини Дяченко (Московітська шпажистка, – ред.) була зламана нога, і вона в такому стані боролася у фіналі. Сподіваюся, вона скоро одужає, але також думаю, що перемогла б її, навіть якби вона була здорова, так як це відбулося в одиночному фіналі", - сказала Харлан, яка у п'ятницю отримала золото в особистому заліку. "Для мене ще приємніше повертатися додому з двома золотими медалями", - цитує спортсменку сайт змагань.

На шляху до найвищих нагород українки перемогли по черзі збірні Казахстану (45:20), Китаю (45:31) та Італії (45:34). У матчі за бронзу збірна США подолала суперниць з Італії - 45:30.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце, завоювавши чотири медалі – дві золоті, одну срібну і одну бронзову. Перемогла команда Московії (3-5-3), другими стали італійці (3-0-3), четвертими – естонці (2-0-0).

Лідери за загальною кількістю нагород: Московія (11), Італія (6) і Україна (4).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українські шпажистки виграли «золото» на Чемпіонаті світу
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015