Галичина.Інфо

У Львові на «АвтоТех-2013» буде фестиваль ретро-автомобілів

У Львові на «АвтоТех-2013» буде фестиваль ретро-автомобілів 18-20 квітня у Львові на XVI спеціалізованій виставці «АвтоТех-2013» (стадіон «Арена Львів») представлятимуть легкові автомобілі, мотовелотехніку, автобуси та комерційний автотранспорт. У межах виставки пройде фестиваль ретро-автомобілів, парад спортивних авто, велотріал-шоу, заїзд байкерів, конкурси для відвідувачів.

Зокрема, відбудеться автопрем’єра Hyundai Grand Santa Fe та Hyundai i30cw. Загалом у виставці візьмуть участь приблизно 30 виробничих і комерційних підприємств з Києва, Львова, Хмельницька, Луцька, Одеси, інших областей України. Свої моделі представить і Львівська філія «АІС-Захід» групи компаній «АІС». Причому відвідувачі не лише дізнаються про технічні особливості легковиків, а й особисто відчують їх переваги під час тест-драйву.

Окрім того, вперше на виставці представлять вироби українські підприємства з іноземними інвестиціями: ТОВ «ЛЕОНІ ВаерінгСистемс УА ГмБХ» (Стрий), чиїми кабельними мережами оснащують автомобілі Opel, Porsche, Volkswagen, та ТОВ «ОДВ – Електрик» (Новий Розділ) – виробник кабельних джгутів, мехатронних систем, магнітних котушок для автомобілів відомих світових марок.

На стенді АФК «ЗАЗ-Козак» презентуватимуть найзначнішу подію у світі ретро-автомобілів Центральної Європи – Leopolis Grand Prix.

Організатор виставки – Львівська торгово-промислова палата, співорганізатор – «Рекламне агентство Люкс».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові на «АвтоТех-2013» буде фестиваль ретро-автомобілів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015