Галичина.Інфо
Швидкісний потяг «Інтерсіті+» Київ-Львів продовжили до Трускавця
З 1-го червня Львівська залізниця продовжує напрям швидкісного електропотяга «Інтерсіті+» (Hyundai), який курсував за напрямом Київ-Львів, до Трускавця. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці. Потяг ходитиме щодня. У довідковій службі Львівської залізниці, за квиток з Києва до Трускавця доведеться заплатити 409 гривень за перший клас комфорту, та 309 гривень за другий клас. Поїзд з Києва відправлятиметься о 06:25. До Львова він прибуватиме об 11:59, а вже о 14:00 потяг буде у Трускавці. Назад з Трускавця відправлятиметься о 15:40. О 17.29 потяг буде у Львові, до Києва Hyundai прибуватиме о 23:19.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015