Галичина.Інфо
Hyundai Київ-Львів повернули на маршрут
З 6-го травня відновлено курсування денного швидкісного потяга № 169/170 сполученням Київ-Львів виробництва компанії Hyundai Rotem, йдеться в повідомленні на сайті Укрзалізниці. Зі станції «Дарниця» потяг відправлятиметься згідно з графіком о 17:01 із зупинкою на станції «Київ-Пасажирський» о 17:14-17:26. До Львова потяг прибуватиме о 22:20. Зворотно зі Львова потяг Інтерсіті + відправлятиметься о 5:50 із зупинкою на станції «Київ-Пасажирський» і прибуватиме на станцію «Дарниця» об 11:14.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015