21 квітня розпочнеться другий Відкритий чемпіонат з автомобільного слалому «Кубок Лева 2013». Відтак, з квітня до жовтня у Львові відбудеться п'ять етапів автослалому. Участь у чемпіонаті візьмуть спортсмени з Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Хмельницького, Києва, Одеси, Львова та інших міст Галичини та України. Мето змагань - залучення молоді до занять спортом та популяризації спорту серед населення. Захід відбудеться на парковочному майданчику біля ТЦ «Арсен» на вулиці Княгині Ольги.«Цей захід ми проводимо вже три роки. Зараз ми хочемо розширити формат і провести у Львові п’ять етапів «Кубка Лева». Географія змагань – це фактично вся Україна. Найактивніше представлені місцеві спортсмени», - сказав почесний президент ГО «Мотор груп» Максим Потюк.
«Автослалом дозволяє брати участь початківцям. Це вступ у серйозний, великий автомобільний спорт. Приходячи в авто слалом, люди починають вчитися вправно керувати автомобілем, що необхідно для подальшого участь у швидших, більш професійних дисциплінах. Львів – це завжди початківець хороших справ. В автомобільному спорті ми займаємо одну з лідируючих позицій», - додав голова правління ГО «Мотор груп» Юрій Потюк.