Галичина.Інфо
На зупинці "Саксаганського" у Львові встановили електронне табло
Перше табло відліку реального часу прибуття громадського електротранспорту у Львові встановили на вул. І. Франка, на зупинці «Саксаганського». Табло складається із двох екранів, на одному показано час, який залишився до прибуття трамваю (тут їздять трамваї №№1,3,4,5,6) на зупинку, на іншому - макет-схема руху електротранспорту. Наразі це перший, тестовий варіант. Програмне забезпечення для табло - це спеціально модифіковані програми GPS-навігації (розроблена компанією «SoftServe»), які вже встановлені у всіх львівських трамваях.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015