Галичина.Інфо
На фасаді Палацу мистецтв встановили погруддя митців
На фасаді Львівського палацу мистецтв встановили погруддя шести митців. Скульптури встановили у березні. Встановила скульптури майстерня «Фабрика мистецтв». А 7-го квітня, у рамках відкриття щорічної виставки-конкурсу «Весняний сезон», їх освятили. На фасаді палацу мистецтв встановили погруддя скульптора Іоана Пінзеля (автор – Іван Самотос), поета Тараса Шевченка (автор – Йосип Садовський), скульптора і художника Олександра Архипенка (автор – Любомир Яремчук), маляра Федора Сеньковича (автор – Теодозія Бриж), художника Михайла Бойчука (автор – Микола Посікіра) та живописця Олекси Новаківського (автор – Емануїл Мисько).
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015