З 25 до 29 червня у Львові відбудеться Тиждень фехтування. Захід проводять Федерація фехтування Львівщини спільно з об’єднанням «Самопоміч». Організатори запевняють, що шпага знайдеться для кожного.
Акція буде відбуватися на базі Академії фехтування (вул. Черемшини, 17), ДЮСШ №2 (вул. Сєчєнова, 7) та школа фехтування «Сокіл-Батько» (вул. Руська, 20).«Із собою потрібно мати лише спортивну форму», – кажуть організатори, - «Ми можемо видати усю необхідну екіпіровку для того, щоб можна було попробувати себе на доріжці, в поєдинку, навчимо азам фехтування, що і як потрібно виконувати аби нанести укол», - розповів президент Федерації фехтування Львівської області Василь Бусол.
Як запевняють організатори, мета заходу – не просто привернути увагу молоді до здорового способу життя, а й розповісти про унікальні спортивні напрямки, якими можна займатись абсолютно безкоштовно.