Галичина.Інфо
Підгорецький замок за 3 роки заробив на фотовиставці 600 тис. грн
За три роки на виставку фотографій у Підгорецькому замку купили квитки загальною вартістю 600 тис. грн. Про це розповіла голова Наглядової ради благодійного фонду «Підгорецький замок» Оксана Козинкевич. «Ми тоді знайшли світлини з 5 провідних архівів Європи. Нам дозволили надрукувати ці світлини. Тоді вперше після 1939 року відкрилася двері замку для відвідувачів», – сказала вона. Оксана Козинкевич зазначила, що фотовиставку у 2010 році відкрили за грантові кошти посольства США. Вона також розповіла, що зараз у планах – упорядкування декількох залів замку. «Хочемо зробити виставку копій і показати інтер’єри замку, хоча вони у сумному стані», – сказала Оксана Козинкевич і додала, що вже є дозвіл Тарнівського музею, де зберігається частина колекції з Підгорецького замку.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015