У м. Зреньянін (Сербія), де триває чемпіонат світу з видів боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 17 років, розпочалися змагання серед дівчат. У найлегшій ваговій категорій (до 38 кг) чемпіонкою світу стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач. Оксана на одному диханні провела усі сутички і не залишила жодних шансів своїм суперницям: у ¼ фіналу здолала американку Маріну Дой 6:2, у ½ - Московіянку Александру Скіренко 8:2, а румунку Крістіну Золтан у фіналі чисто поклала на лопатки.
У своїй боротьбі Оксана наслідує старшу сестру, минулорічну випускницю училища Марію Лівач – чемпіонку молодіжного чемпіонату України.