Галичина.Інфо
У Львові стартує українсько-польський шаховий турнір
26 вересня в приміщенні Львівського будинку вчених урочисто відкриють спільний українсько-польський турнір з шахів серед команд вищих навчальних закладів України та Польщі. Триватимуть змагання з 26 до 29 вересня. Участь у турнірі візьмуть понад 80 кращих студентських шахістів, які представлятимуть 10 вищих навчальних закладів України та Польщі. Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Студентська спортивна спілка України та Федерація шахів України.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015