Галичина.Інфо

У Тернополі встановлять пам’ятник жертвам депортації

У Тернополі встановлять пам’ятник жертвам депортації До 70-ліття насильницького виселення лемків, що відзначатимуть у 2014 році, у центрі Тернополя відкриють пам’ятник жертвам депортації.

Таку ідею міської організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» підтримала міська рада. «Депортація лемків – це сумна сторінка нашої історії. Цим пам’ятником ми хочемо відтворити трагедію народу, який насильно відірвали від землі дідів і прадідів. Він нагадуватиме тернополянам і гостям міста сумні події тих років», – зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Згідно із задумом авторів – братів Володимира та Андрія Сухорських зі Львова – пам’ятник буде у вигляді дерева, вирваного з коренем. Таке оформлення символічне, адже лемків також відірвали від рідної землі. Пам’ятник, висотою понад два метри, виготовлять із двох матеріалів: крона та стовбур дерева будуть із бронзи, а нижня частина – з пісковика.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі встановлять пам’ятник жертвам депортації
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015