
Промайнула інформація що з Тернополя у столицю відправляється автобус прихильників діючого президента та уряду.
Ми були настільки вражені мужністю цих людей, які наважитися висловити свою позицію у серці евромайданівського реґіону, що миттю чкурнули в околиці заводу Оріон, щоб власноруч поаплодувати тим, хто насправді відчуває покращення щодня. Щоправда, дехто з подорожуючих не вдуплявся чи у Київ вони їдуть, чи у Буковель. Тому представники ЗМІ та місцевого самоврядування викликали представників ДАІ, щоб ті пересвідчилися, що наші щирі мітингувальники успішно виїхали у столицю.
Щасливої дороги друзі! Не осоромте Тернопільщину!

