Президент Віктор Янукович пообіцяв не допустити проявів сепаратизму в Україні. Так він прокоментував те, що деякі з обласних рад, зокрема на заході, намагалися перебрати на себе повноваження інших органів державної влади. Про це він заявив сьогодні на засіданні Ради регіонів.«Тут присутні представники правоохоронних органів? Такі рішення неприпустимі», - наголосив Янукович. «Як кажуть, передайте їм вітання гаряче від мене особисто», - додав він. При цьому Янукович пригрозив таким депутатам. «Ми не допустимо правового нігілізму та сепаратизму. Винні будуть відповідати за законом», - зазначив він.