У Чортківській райраді Тернопільської області під час сесійного засідання було оголошено про саморозпуск фракції Партії регіонів. Розпуск відбувся через те, що два депутати райради оголосили про свій вихід з фракції. Оскільки фракція райради може існувати, якщо в ній є як мінімум три депутати, а бажаючих поповнити лави фракції Парії регіонів не знайшлося, із виходом депутатів припинила існування і сама фракція ПР.Нагадаємо, що на початку грудня у місті Теребовля Тернопільської області восьмеро депутатів Партії регіонів оголосили про свій вихід з фракції ПР.
Також у грудні припинила своє існування і фракція Партії регіонів у Львівській міськраді.
Народний депутат Інна Богословська, котра у грудні покинула парламентську фракцію ПР, запевняє, що з фракції Партії регіонів у Верховній раді хочуть вийти близько 60 депутатів, але через погрози бояться це зробити.