Галичина.Інфо

Львівські лікарі прийняли перших потерпілих з київського Майдану

Львівські лікарі прийняли перших потерпілих з київського Майдану У неділю, 26 січня, приватним реанімобілем до Львова привезли перших трьох потерпілих зі столичного Майдану: двох мешканців Львівщини та луганчанина. Після цього до Києва відразу виїхав реанімобіль Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який знову привезе львівським лікарям чергових пацієнтів. Окрім того, сьогодні-завтра з Києва з пацієнтами має повернутись реанімобіль, що його відправили у неділю.

Як повідомила прес-служба комітету Майдану Львівщини, надалі в розпорядженні медчастини київського Майдану перебуватиме два реанімобілі Львівського центру медицини катастроф, які почергово привозитимуть постраждалих на лікування до Львова.
Нагадаємо, у Львові дві лікарні приймають потерпілих на київському Майдані: 8-ма клінічна лікарня, що на вул. Навроцького, 23, та лікарня швидкої допомоги на вул. Миколайчука, 9.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівські лікарі прийняли перших потерпілих з київського Майдану
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015