Галичина.Інфо

Мер Львова запропонував медичну допомогу травмованим у Києві

Мер Львова запропонував медичну допомогу травмованим у Києві Активісти, яких було травмовано у сутичках у Києві, можуть їхати лікуватися до Львова, незалежно від місця проживання. З такою ініціативою виступили львівські медики. Про це у своєму Facebook написав мер Львова Андрій Садовий.

«Отримуємо інформацію, що травмовані в сутичках з міліцією в Києві не завжди відчувають безпеку в столичних медичних закладах. Тому львівські медики виступили з ініціативою приймати на лікування до наших лікарень всіх поранених, незалежно від місця проживання», - зазначив він. Крім цього, мер Львова повідомив, що на базі двох львівських лікарень – 8-ї та Лікарні швидкої допомоги – створили умови для прийому постраждалих з Києва.

Телефони, за якими можуть звертатися постраждалі, – 032-270-62-85 (8-ма лікарня, вул. Навроцького 23), 032-258-70-14 (Лікарня швидкої допомоги, вул. Миколайчука 9).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мер Львова запропонував медичну допомогу травмованим у Києві
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015