Галичина.Інфо

Львів'янина, що втратив руку від вибуху, теж вивезуть за кордон

Львів'янина, що втратив руку від вибуху, теж вивезуть за кордон Постраждалого внаслідок вибуху у київському Будинку профспілок Романа Дзвінського планують перевести на лікування у закордонну клініку. Зараз він перебуває у 8-ій лікарні Львова. Його стан залишається важким.

Про це сьогодні, 11 лютого, під час брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий. «Його стан важкий, бо він втратив кисть руки і пальці на іншій руці. В нас є домовленості з закордонними клініками, щоб можна було надати реабілітацію і найголовніше – виготовити хороші протези. Коли будуть готові документи і медики дозволять перевозити, його відправлять на лікування», - сказав Андрій Садовий.

Інший постраждалий Назар Держило зараз перебуває на лікуванні у Вроцлаві. За словами мера Львова, хлопець усім забезпечений. «Назар приїхав до Львова в п’ятницю. Як тільки він під’їжджав, вже знали діагноз і я зв’язався з мером Вроцлава Рафалом Дуткєвічом. Вже у суботу Назар був у Вроцлаві, де провели перше обстеження. Хвилювань стає менше, хоча він втратив око. Вже нині є покращення з його зором на інше око», - сказав Андрій Садовий і додав, що постійно спілкується з мером Вроцлава.

Нагадаємо, 6 лютого в київському Будинку профспілок вибухнула коробка, в якій активістами Євромайдану нібито передали ліки. Постраждало двоє львів’ян – 21-річний Роман Дзвінський і 15-річний Назар Держило.
Двоє слідчих з Шевченківського райвідділку міліції м. Києва приїхали до Львова в рамках розслідування вибуху в Будинку профспілок у Києві 6 лютого. Вони мають намір поспілкуватися із Романом Дзвінським, який госпіталізований у 8-ій міській клінічній лікарні м. Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів'янина, що втратив руку від вибуху, теж вивезуть за кордон
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015