Галичина.Інфо

Біля військової частини на Стрийській розібрали барикади

Біля військової частини на Стрийській розібрали барикади Барикади, що розташовані біля головного входу в частину 4114 на вулиці Стрийській, розібрали сьогодні, 17 лютого. Це було зроблено у зв’язку з виконанням умов закону про звільнення адміністративних будівель та розблокування об’єктів.

Координатор Самооборони на Львівщині Валерій Веремчук повідомив, що «Ми залишили блокпост, де чергуватиме Самооборона щоб контролювати виїзд з частини. А далі ми будемо дивитися як розвиватимуться події в Києві, що прийме Верховна рада, ну і будемо реагувати».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Біля військової частини на Стрийській розібрали барикади
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015