Сьогодні, 17 лютого, зранку вул. Винниченка у Львові була повністю розблокована. Барикади почали розбирати вчора близько півночі, - до Львівської ОДА під’їхали працівники комунальних служб, а також шість вантажівок та один екскаватор. Вони і почали розбирати барикади. Зранку барикад уже не було.