Галичина.Інфо

Барикади біля Львівської ОДА розібрали за ніч

Барикади біля Львівської ОДА розібрали за ніч Сьогодні, 17 лютого, зранку вул. Винниченка у Львові була повністю розблокована. Барикади почали розбирати вчора близько півночі, - до Львівської ОДА під’їхали працівники комунальних служб, а також шість вантажівок та один екскаватор. Вони і почали розбирати барикади. Зранку барикад уже не було.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Барикади біля Львівської ОДА розібрали за ніч
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015