Галичина.Інфо
На Львівщині звільнять 263 працівників держадміністрацій
Голова Львівської ОДА Ірина Сех 18 квітня підписала розпорядження «Про впорядкування структури апарату обласної державної адміністрації», згідно з яким з ОДА та районних держадміністрацій Львівщини мають вивільнити 263 працівників. Сьогодні, 22 квітня, розпорядження опублікували на сайті Львівської ОДА. Згідно з повідомленням прес-служби ОДА, розпорядження передбачає, що з Львівської ОДА звільнять 81 працівника (12 – в апараті облдержадміністрації, 69 – структурних підрозділах), а з РДА – 182 (67 – в апаратах та 115 – в структурних підрозділах). Передбачається, що такий крок, який відповідає постановам Кабміну (зокрема, постанові від 1 березня про економію державних коштів та недопущення витрат бюджету) дозволить зекономити понад 10 млн грн. Звільненим працівникам виплачуватиметься вихідна допомога.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015