Галичина.Інфо

Уряд фактично ввів надзвичайний стан у Києві

Уряд фактично ввів надзвичайний стан у Києві Київський метрополітен закритий для руху. Рух повністю зупинений, пасажирів просять покинути приміщення метро. "Усі гілки метрополітену не працюватимуть у зв'язку з загрозою терористичного акту", - оголошують у метро. Із цілої низки доріг проїзд транспорту в Київ здійснюється або по одній смузі, або й зовсім перекрито. Зокрема, обмежено в'їзд у Київ з боку житомирської, одеської, броварський і бориспільської трас.

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням фактично ввів надзвичайний стан у Києві. Про це йдеться повідомленні прес-служби Кабміну, – "У зв’язку із масовими безпорядками та з метою недопущення людських жертв і ескалації конфлікту просимо громадян України взяти до уваги те, що рух транспорту в сторону Києва буде обмежено з 00:00 год. 19 лютого 2014 року. Просимо з розумінням поставитись до відповідних заходів та сприяти працівникам правоохоронних органів у здійсненні ними відповідних обов’язків із забезпечення правопорядку", – зазначається у повідомленні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Уряд фактично ввів надзвичайний стан у Києві
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015