13-21 квітня у Музеї народної архітектури і побуту у Львові відбувається фестиваль "Великдень у Гаю". Сьогодні, 20 квітня, на Великдень, у Шевченківському гаю водять гаївки. Багато людей з нагоди свята одягли вишиванки. Однак корективи внесла погода. Дощ розігнав більшість охочих водити гаївки по хатах у Шевченківському гаю. Але були сміливці, які водили гаївки під дощем, а дехто вирішив співати гаївки під дахом.Також, вже восьмий рік поспіль, у подвір'ї школи №62 провели спільний Великодній сніданок для малозабезпечених мешканців міста. Загалом прийшло майже 300 людей. Кожен отримав святковий пакуночок – паску, ковбаску, сир, масло, сік. До Святкового Великоднього набору на кожну особу входять традиційні українські продукти, а саме: ковбаса, масло, сир домашній, сік та паска (середня вартість набору 95 грн). Перед сніданком відбулась спільна молитва та посвячення страв.