Галичина.Інфо

На Львівщині без світла вже майже півсотні сіл

На Львівщині без світла вже майже півсотні сіл Станом на 14:00 15 травня через негоду без світла залишилося 48 сіл у семи районах Львівської області. Зокрема, повністю без електропостачання залишилися населенні пункти у Сколівському, Старосамбірському, Жидачівському, Жовківському, Яворівському, Городоцькому та Бродівському районах. Окрім цього, ще дев’ять сіл знеструмлені частково. Як повідомили у прес-службі ПАТ «Львівобленерго», до аварійно-відновлювальних робіт залучили 57 працівників.

Нагадаємо, станом на 10:00 через негоду було знеструмлено 22 населені пункти та два частково у Сколівському та Жидачівському районах.
Синоптики наголошують, що складні погодні умови збережуться і надалі. 15-16 травня в області обіцяють сильні дощі, в карпатському регіоні дуже сильні дощі. Пориви вітру 15-20 м/с, на високогір’ї Карпат – 25-30 м/с.
В області оголошено штормове попередження.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині без світла вже майже півсотні сіл
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015