Галичина.Інфо
На Львівщині через негоду підтоплено понад 10 населених пунктів
Через сильні дощі 15 травня на Львівщині підтоплено 14 населених пунктів, до трьох повністю заблоковано доїзд, повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області. Загалом підтопленими виявились близько 600 будинків, понад 700 присадибних ділянок та кладовище. Пошкодження виявлені і на автошляхах – підмито чотири автошляхи та опору одного моста. Водночас через негоду без газу залишились жителі 11 населених пунктів Львівщини, повністю відімкнено електропостачання в 51 населеному пункті, а ще в 31-ому частково. За даними ДСНС, найбільше постраждали Дрогобицький, Сколівський, Старосамбірський та Самбірський райони. У відомстві попереджають, що в найближчі два дні рівень води в річках Львівщини й надалі підніматиметься.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015