Галичина.Інфо
Нацбанк на 3 місяці продовжив продаж 50% валютної виручки
Національний банк України продовжив до 20 серпня термін обов'язкового продажу юридичним особами та фізособами-підприємцями, які є резидентами України, 50% валютної виручки, в тому числі від продажу товарів за зовнішньоекономічними договорами. Про це йдеться у постанові НБУ № 271 від 12 травня. Постанова передбачає, що обов'язковому продажу підлягають 50% надходжень в інвалюті першої групи класифікатора НБУ (вільно конвертовані валюти), а також надходжень в московітських рублях. Інші надходження в іноземній валюті залишаються у розпорядженні резидентів і нерезидентів та використовуються ними відповідно до правил валютного регулювання. Постанова набирає чинності з 20 травня і діє до 20 серпня цього року.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015