Галичина.Інфо

У Львові відзначили кращих кельнерів міста

У Львові відзначили кращих кельнерів міста 21 травня у рамках святкування Дня кельнера у Львові, відзначили грамотами 130 кельнерів із 60-ти закладів готельно-ресторанного бізнесу. «Ваша велика заслуга в тому, що Львів зараз сприймають як гідне, щоб його відвідували, місто. Тож хочемо, щоб ваш професіоналізм зростав з року в рік і приваблював до Львова ще більше туристів», – зазначив президент Львівського туристичного альянсу Олег Засадний.

Нагадаємо, День кельнера у Львові святкують з 2009 року. Організаторами є департамент економічної політики Львівської міської ради, Клуб галицької кухні, Львівський туристичний альянс, Галицька школа гостинності та Гільдія рестораторів Львова.
Додамо, що вже традиційно, 21 травня, львів’ян та гостей нашого міста просять подарувати квітку улюбленому офіціантові, а ресторатори виходять попрацювати в зали своїх закладів і подають їжу та напої гостям. У такий спосіб власники ресторанів та їх відвідувачі демонструють, що у Львові, який називає себе Привітним містом, робота кельнера – дуже важлива та почесна. Адже саме ці люди є обличчям нашого міста для багатьох туристів.
Особливість цьогорічного Дня кельнера – те, що акцію підтримала низка зірок шоу-бізнесу. Зокрема, зголосилися попрацювати кельнерами скрипаль-віртуоз Олександр Божик, музикант-репер та ведучий ТРК «Львів» Гаврик, ще один репер MC Franyk, ведучі «Львівської хвилі» Галинка Лірник та Маріанна Фіртка. А в Cafe 1 для гостей буде подвійний сюрприз: директор закладу обслуговуватиме їх як офіціантка, натомість хлопці, які зазвичай працюють тут кельнерами, дадуть концерт – паралельно вони також є музикантами гурту К-402.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відзначили кращих кельнерів міста
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015