Галичина.Інфо

Чоловіків, які "відкосили" від служби, знову відправлять на медогляд

Чоловіків, які "відкосили" від служби, знову відправлять на медогляд Заступник Львівського обласного військового комісара Борис Андрєєв повідомив, що у чоловіків від 25 років, які свого часу не проходили строкову військову службу, з'явиться ще одна нагода потрапити в армійські лави. "Усі чоловіки, які досягнули віку 25 років, і були не придатні для армії в мирний час, знову пройдуть медичний огляд. У випадку, якщо комісія не виявить значних проблем зі здоров’ям, або не знайде причини, аби чоловіка комісувати, він буде мобілізований", - пояснив військовий. За його словами, і зараз в армії трапляються такі випадки, коли хлопці приховують свої хвороби, аби потрапити до армії: "Юнаки йдуть і не проходять медичний огляд, вони не завжди називають свої хвороби. Інколи з власним переконань, а інколи соромляться перед товаришами. А потім виявляється, що служба їм не під силу".

Рекомендовано до перегляду:

» » » Чоловіків, які "відкосили" від служби, знову відправлять на медогляд
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015