Галичина.Інфо

Церква св. Ольги та Єлизавети відкриє оглядовий майданчик

Церква св. Ольги та Єлизавети відкриє оглядовий майданчик 11 липня у рамках фестивалю «Ніч у Львові» церква св. Ольги та Єлизавети відкриє для відвідувачів оглядовий майданчик. Церква вважається найвищою спорудою у Львові, тож майданчик розташований на висоті 80 метрів. Ремонтні роботи велися 5 років коштом благодійників. Відвідувачі зможуть побачити Львів зовсім з іншого ракурсу, ніж він відкривається із інших високих будівель (нагадаємо, що Львів з висоти можна побачити з оглядових майданчиків Високого Замку, Ратуші, а також з терас декількох ресторанів). Одночасно милуватися панорамою зможуть близько п’ятидесяти осіб. У перші дні вхід буде безкоштовним.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Церква св. Ольги та Єлизавети відкриє оглядовий майданчик
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015