Галичина.Інфо
Церква св. Ольги та Єлизавети відкриє оглядовий майданчик
11 липня у рамках фестивалю «Ніч у Львові» церква св. Ольги та Єлизавети відкриє для відвідувачів оглядовий майданчик. Церква вважається найвищою спорудою у Львові, тож майданчик розташований на висоті 80 метрів. Ремонтні роботи велися 5 років коштом благодійників. Відвідувачі зможуть побачити Львів зовсім з іншого ракурсу, ніж він відкривається із інших високих будівель (нагадаємо, що Львів з висоти можна побачити з оглядових майданчиків Високого Замку, Ратуші, а також з терас декількох ресторанів). Одночасно милуватися панорамою зможуть близько п’ятидесяти осіб. У перші дні вхід буде безкоштовним.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015