З нагоди двадцятої річниці Незалежності України пиво «Львівське» дарує Львову особливий подарунок – телескоп «Око Лева». Його буде встановлено на оглядовому майданчику на Високому Замку.«Відкриття першого у Львові безкоштовного телескопа відбудеться 22 серпня під акомпанемент відомого німецького оркестру «BlasorchesterSchottJena». У заході візьме участь в.о. директора «Львівської пивоварні» Роман Головня.