Галичина.Інфо

"Міс Україна-Всесвіт-2011" родом з Івано-Франківщини

"Міс Україна-Всесвіт-2011" Олеся Стефанко вважає, що перемогла завдяки фігурі, й заявляє, що її серце вільне для кохання.

Майбутній прокурор обійшла 14 конкуренток у боротьбі за корону. І це при тому, що Олеся у модельному бізнесі зовсім нещодавно. "З початку цього року. А все почалося з конкурсу "Міс Юридична академія", який я виграла. Після чого мене запросили в модельне агентство. Я навіть встигла по контракту три місяці попрацювати в Мілані", - похвалилася "Бліку" міска.

Стефанко навчається на 4-му курсі Інституту прокуратури та слідства Одеської юридичної академії.

Олеся божиться, що на конкурс "Міс Україна-Всесвіт" потрапила випадково. "Просто побачила в інтернеті запрошення взяти участь, заповнила анкету, відправила фото - от і все", - запевнила дівчина.

До слова, Стефанко має пояснення, чому саме вона стала "Міс Україна-Всесвіт-2011". "Гадаю, тому що у мене хороші параметри: при зрості 176 сантиметрів, груди - 86, талія - 61, а стегна - 90", - похвалила себе дівчина, додавши, що також має слабкі місця. Але які саме сказати відмовилася.

Олеся запевнила, що не мордує себе дієтами. Хоча й полюбляє італійську кухню. Щодо коханого чоловіка, то дівчина зізналася: "А в мене його немає. І хоча хлопці мені доволі часто освідчуються у коханні, мені якось не до них було". "Розчарую вас, але за моєю спиною "багатий дядя" не стоїть. У мене весь час забирає навчання", - зауважила вона.

Незважаючи на відсутність коханого, Стефанко точно знає, якого чоловіка собі хоче: "Передусім він має бути розумним, перспективним, мати мету у житті, тобто потрібен сильний і впевнений в собі!".

Рекомендовано до перегляду:

» » » "Міс Україна-Всесвіт-2011" родом з Івано-Франківщини
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015