Галичина.Інфо

Міс Львова-2012 стала Богдана Примак

Міс Львова-2012 стала Богдана Примак Головною переможницею конкурсу «Міс Львів-2012» стала учасниця під номером 3 Богдана Примак. Саме вона представлятиме Львів на конкурсі «Міс Україна-2012», що відбудеться недовзі.

Першою віце-міс конкурсне журі обрало Христину Яворську, другою віце-міс – Галина Кавка. Міс «Добре серце» стала переможниця основного конкурсу Богдана Примак.

Міс глядацьких симпатій стала учасниця під номером 11 Вікторія Прокіпчук.

Конкурсантки провели декілька виходів, зокрема – вихід у купальниках та вихід у вечірніх сукнях. Окрім того, серед дівчат провели інтелектуальний конкурс.

Поміж конкурсними виходами учасниць відбулася низка виступів естрадних виконавців, зокрема – гурти НеАнгели, Miramiта Kishe, Маша Собко, Олена Корнєєва, Ляна Новак та інші.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Міс Львова-2012 стала Богдана Примак
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015