Галичина.Інфо

Титул «Міс Галичини-2012» здобула мешканка Прикарпаття

Титул «Міс Галичини-2012» здобула мешканка Прикарпаття 22-річна мешканка Косова Івано-Франківської області Софія Микуляк перемогла у Першому народному конкурсі краси «Міс Галичина-2012».

Титул першої віце-міс завоювала конкурсантка із Луцька Маргарита Янчук, а другою віце-міс стала уродженка Володимира-Волинського Наталя Войтинська.
Всього у фінал «Міс Галичини-2012» потрапило 16 дівчат. Після конкурсу із зірочкою, який проводила команда КВК «Коліжанки», та дефіле у дизайнерських сукнях конкурс покинуло шість дівчат, а після виходу у купальниках ще четверо. Саме з тих дівчат, які залишилися журі конкурсу, у складі якого була «Міс Україна 2007» Ліка Роман, вибрали переможниць.

Нагадаємо, що подібний конкурс проходить уже не вперше. Минулого року титул «Міс Галичини» здобула Анастасія Кирилецька.

Фінал походив у Львові в Палаці спорт «Україна».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Титул «Міс Галичини-2012» здобула мешканка Прикарпаття
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015