Єпископи УГКЦ з усього світу їдуть до Львова на виборчий Синод
Сьогодні, 18 березня, для участі у роботі виборчого Синоду єпископів Української греко-католицької церкви, який обере нового Главу УГКЦ, до Львова розпочали прибувати члени Синоду. У роботі Синоду, що його очолить адміністратор УГКЦ Високопреосвященний владика Ігор (Возьняк), за попередніми даними візьмуть участь 45 єпископів УГКЦ з України та з-за кордону (Західної Європи, США, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії). П’ять членів Синоду з оправданих причин не зможуть взяти участь у його засіданнях.