Галичина.Інфо

У Львові відтворили бій між січовими стрільцями та польським військом

У Львові відтворили бій між січовими стрільцями та польським військом 13 листопада у Львові відбулася реконструкція бою 1918 року між Січовими Стрільцями та польським військом біля вежі Цитадель. У заході взяли участь члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» зі Львова, Рівненщини та Волині, а також гості із Києва. При цьому було використано зборю та одяг 1918 року, 70-ти міліметрову польову австрійську гармату та бронеавтомобіль періоду Першої світової війни.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відтворили бій між січовими стрільцями та польським військом
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015