Галичина.Інфо
У Львові відтворили бій між січовими стрільцями та польським військом
13 листопада у Львові відбулася реконструкція бою 1918 року між Січовими Стрільцями та польським військом біля вежі Цитадель. У заході взяли участь члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» зі Львова, Рівненщини та Волині, а також гості із Києва. При цьому було використано зборю та одяг 1918 року, 70-ти міліметрову польову австрійську гармату та бронеавтомобіль періоду Першої світової війни.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015