Міський голова Львова Андрій Садовий 10 січня вручив Галицькому гросмейстеру Олегу Романишину відзнаку "Золотий герб Львова". «Це людина, яка впродовж 40 років прославляє Львів. Він має усі титули Союзу, України, Європи, світу», - сказав Андрій Садовий. Олег Романишин водночас зауважив: "Це гарно і почесно - бути львів’янином. Це накладає на кожного з нас моральний обов’язок бути гідним цього звання", - сказав Романишин.Олег Романишин – шахіст, гросмейстер. Чемпіон Європи серед юнаків (1972/1973). Учасник чемпіонатів СРСР. Переможець Кубка СРСР, Спартакіади народів СРСР, командних чемпіонатів світу серед молоді і чемпіонатів Європи у складах збірних команд СРСР.