Галичина.Інфо

Прокуратура перевіряє витік нафти у Бориславі

Прокуратура перевіряє витік нафти у Бориславі 16-17 липня під час прориву свердловини у Бориславі Львівської області на поверхню витекло від 200 до 400 літрів нафти. Це з’ясувала перевірка органами прокуратури Львівської області за цим фактом.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, прорив та витік на поверхню стався під час ремонтних робіт на «свердловині – 494». У зв’язку з дощовими опадами нафта потрапила в канаву, а згодом у ріку Лошань.

Наразі місце витоку огороджене водозахисними пристроями, які утримують нафту та пропускають воду. Водночас, забруднену паливом територію оброблено спеціальним розчином.
Окрім цього, перекрито водопровід одного з мікрорайонів Борислава, в який також потрапила нафта. Вміст нафтопродуктів у воді постійно перевіряється на відповідність до допустимих норм.

Розслідування за фактом прориву нафтопродуктів проводить спеціально створена комісія. Уже відібрано проби забрудненого ґрунту та проводяться аварійно-ліквідаційні роботи.
За словами першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича, ситуація у Бориславі йде на покращення. Через кілька днів вода набере природного складу

Нагадаємо, у ніч з 16 на 17 липня у місті Борислав прорвало нафтову свердловину. Внаслідок цього нафта опинилися у міському водопроводі.
Свердловина №494, де стався витік нафти, належить НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Додамо, що в лютому цього року з цієї свердловини також витекло на поверхню близько 0,4 м куб. нафтопродуктів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Прокуратура перевіряє витік нафти у Бориславі
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015