Галичина.Інфо

Борислав просять визнати зоною екологічного лиха

Борислав просять визнати зоною екологічного лиха Міський голова Борислава на Львівщині Володимир Фірман вважає, що місто мають визнати зоною екологічного лиха. Фірман зазначив, що у місті є постійне джерело небезпеки через вихід нафти і газу. Також у Бориславі є єдина в Європі озокеритова шахта, яка вже не працює більше 10 років. Тут постійно накопичуються гази, шахта наповнюється водою, що загрожує осіданням ґрунту на території, близькій до житлового масиву.

Володимир Фірман також скаржиться, що у місті жахлива якість води, зокрема, тут підвищений вміст фосфатів.

Окрім цього, каже В.Фірман, у місті жахливі дороги і мости у проблемному стані. «Якщо зруйнується міст у напрямку на Східницю, смт. Східниця буде просто відрізаною від світу», – сказав Володимир Фірман.

За його словами, на цей рік на дорогу Бориславу передбачили 600 тис. грн. «Цього вистачить на 400 м дороги», – сказав мер.

Мешканці кількох будинків у Бориславі, що на Львівщині, живуть у постійній небезпеці вибуху газу. Як розповідають екологи, через постійний вихід нафти на поверхню фактично біля стін будинків, гази, що супроводжують процес, потрапляють до підвалів житлових будинків, і люди, що тут живуть, фактично знаходяться на пороховій бочці.

Нагадаємо, раніше, - у ніч з 16 на 17 липня у місті Борислав прорвало нафтову свердловину. Внаслідок цього нафта опинилися у міському водопроводі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Борислав просять визнати зоною екологічного лиха
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015