Галичина.Інфо

Борислав уже два дні без води. Казначейство блокує платежі

Борислав уже два дні без води. Казначейство блокує платежі Комунальне підприємство «Бориславводоканал» на Львівщині залишається без електропостачання. У «Львівобленерго» наголошують, що, згідно з законом, не мають права надавати послуги електропостачання споживачам-боржникам, які не виконують свої договірні зобов’язання. Борг підприємства перед ПАТ «Львівобленерго» становить 150 тис. грн. У міськраді Борислава наголошують, що гроші водоканалу блокує казначейство.

У міській раді Борислава інформують, що в міському управлінні держказначейства з 16 серпня «зависли» кошти водоканалу в розмірі 183 тис. грн. Населення міста заборгувало водоканалу за спожиту воду близько 2 млн грн, а різниця в тарифі, яку мала б компенсувати підприємству держава, – 7,6 млн грн.

А тим часом з 2 вересня 10 тисяч мешканців Борислава залишились без централізованого водопостачання. «Львівобленерго» відключило від електропостачання водонасосну станцію «Рибник» КП «Бориславводоканал». Внаслідок чого не мають води мешканці вулиць Дорошенка, Довженка, Володимира Великого, Коваліва тощо.

Водночас міський голова Борислава Володимир Фірман зобов’язав керівництво водоканалу забезпечити підвіз води мешканцям автоцистернами. «Ситуацію із проплатами держказначейства буде вирішено в найближчі дні, централізоване водопостачання для жителів регіону буде відновлено», – сказав В.Фірман.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Борислав уже два дні без води. Казначейство блокує платежі
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015