Станом на ранок 20 лютого у Києві у сутичках, які тривають уже другий день, відомо про загибель 28-и людей. Але спецпризначенці на цьому не зупинились... Після контратаки мітингувальників силовики відступили, але невдовзі відкрили вогонь по людях з автоматичної зброї та гвинтівок СВД.На Майдані Незалежності у Києві, неподалік від готелю «Козацький», зносять тіла загиблих активістів. Станон на 11:00 тут було 11 вбитих. У загиблих - вогнепальні поранення в груди, голову та шию.
Силовики застосували вогнепальну зброю з боку вулиці Інститутської, коли протестувальники підійшли до палацу Свободи, внаслідок чого серед протестувальників дуже багато поранених і вбитих від прицільних вогнепальних поранень у голову та серце. Багато постраждалих та вбитих і досі перебуває біля барикади на Інститутській. Постраждалих несуть у готель «Україна». Фойє вже заповнено пораненими та загиблими активістами (станом на 12:30 було 13 вбитих). Лікарі намагаються рятувати поранених.
Снайпери застосовують звичайні бойові і бронебійні патрони, стріляють на враження у голову, шию, грудну клітку, живіт. Також снайпери ведуть прицільний вогонь по медиках, які намагаються винести поранених.
Водночас в МВС заявляють, що від вогнепального поранення помер правоохоронець, а ще 29 госпіталізовано – також з вогнепальними ранами.