Галичина.Інфо

3 червня у Львові святкуватимуть польсько-український День дитини

3 червня у Львові святкуватимуть польсько-український День дитини Генеральне консульство Республіки Польща у Львові 3 червня проведе IV польсько-український День дитини. Святкування розпочнеться о 14:00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Цьогоріч у проекті візьме участь близько 800 дітей з усього Львівського консульського округу та близько 100 з львівських інтернатів та дитячих будинків. До проекту організатори сподіваються також залучити групу з 20-25 осіб наймолодших кримських татар, які зараз перебувають у Львові чи на прилеглих місцевостях. На дітей чекає екскурсія містом, розваги, сюрпризи та сувеніри, а також спектакль польського композитора Богдана Павловського "Білосніжка та семеро гномів" у виконанні артистів Львівського театру опери та балету.

Польсько-український День дитини у Львові є одним з наймасштабніших проектів Генерального консульства РП у Львові. Відомство проводить захід для наймолодшого покоління поляків, а водночас і українців. Історія цього проекту сягає 2007 року, коли вперше тисяча дітей з усього Львівського консульського округу з’їхались до Львова, щоб спільно відсвяткувати 1 червня – День захисту прав дитини. У 2007 та 2009 роках захід відбувся під патронатом Мар’ї Качиньскої, а у 2011-му – дружини президента Республіки Польща Анни Коморовскої.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 3 червня у Львові святкуватимуть польсько-український День дитини
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015