Галичина.Інфо

На японській АЕС "Фукусіма-1" стався ще один вибух

На японській АЕС "Фукусіма-1" стався ще один вибух На станції "Фукусіма-1", розташованої в однойменній префектурі Японії, 14 березня вибухнув водень, що накопичився під кришкою третього реактора. У результаті вибуху поранення отримали 11 людей.
За даними компанії Tokyo Electric Power Co (TEPCO) - оператора АЕС, сам реактор в результаті вибуху не постраждав.

Це вже другий за останні кілька днів вибух на "Фукусімі-1", де після сильного землетрусу, що стався в Японії 11 березня, стався збій у роботі систем охолодження реакторів.

На АЕС "Фукусіма-2", також розташованої в однойменній префектурі, вийшли з ладу системи охолодження трьох енергоблоків.

Через аварію на АЕС в префектурі Фукусіма евакуйовано близько 180 тисяч людей. З 12 березня в зоні навколо АЕС "Фукусіма-1" кілька разів реєструвалося підвищення радіаційного фону. Після першого вибуху на АЕС повідомлялося про 22 постраждалих від радіаційного опромінення.

Аварії на АЕС стали одним з наслідків землетрусу магнітудою 8,9, що стався в Японії 11 березня. У результаті землетрусу і викликаного ним цунамі в Японії, за попередніми даними, загинули до 10 тисяч людей. Точну кількість жертв і розмір матеріального збитку, заподіяного стихійним лихом, поки що назвати неможливо.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На японській АЕС "Фукусіма-1" стався ще один вибух
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015